brickell-logo-black
Click and Drag to draw your search
-

1 -40 of 533 Homes
Features & Amenities
$1,400
# 2
0 Beds
1 Bath
439 ft²
Price per sqft
$3.19 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1958
79 Days on Market
$1,500
620 76th St # 11
0 Beds
1 Bath
402 ft²
Price per sqft
$3.73 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1958
17 Days on Market
$1,500
7430 Byron Ave # 7A
0 Beds
1 Bath
420 ft²
Price per sqft
$3.57 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1957
10 Days on Market
$1,550
7125 Dickens Ave # 4
1 Bed
1 Bath
694 ft²
Price per sqft
$2.23 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
1
Year Built
1973
341 Days on Market
$1,550
300 74th St # 6
0 Beds
1 Bath
468 ft²
Price per sqft
$3.31 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1956
53 Days on Market
$1,595
6885 Byron Ave # 103
1 Bed
1 Bath
678 ft²
Price per sqft
$2.35 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1957
110 Days on Market
$1,600
7920 Harding Ave # 10
0 Beds
1 Bath
390 ft²
Price per sqft
$4.1 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1940
1 Day on Market
$1,600
8080 Tatum Waterway Dr # 3
0 Beds
1 Bath
465 ft²
Price per sqft
$3.44 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1957
1 Day on Market
$1,600
8420 Byron Ave # 5
1 Bed
1 Bath
538 ft²
Price per sqft
$2.97 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1951
72 Days on Market
$1,600
7921 Abbott Ave # 4
0 Beds
1 Bath
430 ft²
Price per sqft
$3.72 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1949
1 Day on Market
$1,650
740 84th St # 4
1 Bed
1 Bath
616 ft²
Price per sqft
$2.68 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1950
57 Days on Market
$1,650
740 84th St # 3
1 Bed
1 Bath
616 ft²
Price per sqft
$2.68 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1950
57 Days on Market
$1,650
4201 Indian Creek Dr # 8
0 Beds
1 Bath
400 ft²
Price per sqft
$4.12 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1953
55 Days on Market
$1,700
4021 Indian Creek Dr # 2B
1 Bed
1 Bath
602 ft²
Price per sqft
$2.82 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
1
Year Built
1990
29 Days on Market
$1,700
7445 S Harding Ave # 210
1 Bed
1 Bath
548 ft²
Price per sqft
$3.1 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1949
12 Days on Market
$1,700
330 74th St # 5
0 Beds
1 Bath
383 ft²
Price per sqft
$4.44 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1949
33 Days on Market
$1,795
6484 Indian Creek Dr # 205
0 Beds
1 Bath
295 ft²
Price per sqft
$6.08 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
1
Year Built
1954
7 Days on Market
$1,795
7921 Abbott Ave # 6
1 Bed
1 Bath
632 ft²
Price per sqft
$2.84 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1949
52 Days on Market
$1,800
3710 Collins Ave # N-309
0 Beds
1 Bath
350 ft²
Price per sqft
$5.14 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1938
206 Days on Market
$1,800
7950 Tatum Waterway Dr # N19
1 Bed
1 Bath
660 ft²
Price per sqft
$2.73 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1957
Listed today
$1,849
8000 Tatum Waterway Dr # 1
1 Bed
1 Bath
646 ft²
Price per sqft
$2.86 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
1
Year Built
1962
168 Days on Market
$1,850
7800 carlyle ave. # 6C
1 Bed
1.5 Baths
643 ft²
Price per sqft
$2.88 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
1
Year Built
1966
259 Days on Market
$1,850
7400 Harding Ave # 22
1 Bed
1 Bath
583 ft²
Price per sqft
$3.17 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1948
55 Days on Market
$1,850
503 74th St # B3
1 Bed
1 Bath
604 ft²
Price per sqft
$3.06 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1952
10 Days on Market
$1,850
8401 Crespi Blvd # 3
1 Bed
1 Bath
543 ft²
Price per sqft
$3.41 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1948
25 Days on Market
$1,895
8430 Harding Ave # 3
1 Bed
1.5 Baths
890 ft²
Price per sqft
$2.13 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1951
56 Days on Market
$1,900
2730 Collins Ave # 312
1 Bed
1 Bath
488 ft²
Price per sqft
$3.89 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1940
6 Days on Market
$1,900
6950 Byron Ave # 2
1 Bed
1 Bath
Year Built
1936
104 Days on Market
$1,900
6484 Indian Creek Dr # 317
0 Beds
1 Bath
Year Built
1954
Listed today
$1,900
6944 Byron Ave # 1
1 Bed
1 Bath
601 ft²
Price per sqft
$3.16 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1958
Listed today
$1,900
8415 Harding Ave # 9
1 Bed
2 Baths
622 ft²
Price per sqft
$3.05 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1947
9 Days on Market
$1,900
3025 Indian Creek Dr # 209
0 Beds
1 Bath
300 ft²
Price per sqft
$6.33 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1935
63 Days on Market
$1,925
7315 Byron Ave # 10
1 Bed
1 Bath
588 ft²
Price per sqft
$3.27 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1959
33 Days on Market
$1,950
4201 Indian Creek Dr # 4
0 Beds
1 Bath
460 ft²
Price per sqft
$4.24 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1953
32 Days on Market
$1,950
7930 Tatum Waterway Dr # S14
1 Bed
1 Bath
660 ft²
Price per sqft
$2.95 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1957
Listed today
$1,950
7950 Tatum Waterway Dr # N14
1 Bed
1 Bath
660 ft²
Price per sqft
$2.95 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1957
Listed today
$1,975
2899 Collins Ave # 1502
0 Beds
1 Bath
554 ft²
Price per sqft
$3.56 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1966
108 Days on Market
$1,990
6969 Collins Ave # 402
1 Bed
1 Bath
532 ft²
Price per sqft
$3.74 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
1
Year Built
1971
23 Days on Market
$1,995
2445 Lake Pancoast Dr # J
0 Beds
1 Bath
400 ft²
Price per sqft
$4.99 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1956
32 Days on Market
$2,000
7334 Harding Ave # 6
1 Bed
1 Bath
592 ft²
Price per sqft
$3.38 / ft²
HOA
N/A
Parking Spaces
N/A
Year Built
1947
Listed today
...

Quick Links

CompassZillowHaute LivingThe Miami HeraldThe Real Deal